Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy

przez | 12 lutego, 2020

Biuro WZP informuje o Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym w zawodzie Rolnik (RL.03), Technik Rolnik (RL.16), Pszczelarz (RL.04) oraz Technik Pszczelarz (RL.17). Kurs zakończony jest egzaminem państwowym dającym kwalifikacje zawodowe – rolnicze. 

W związku ze zmianami w Prawie Oświatowym jest to ostatni rok organizacji wyżej wymienionych kursów w formule 2017.

Uprawnienia dają pełne kwalifikacje rolnicze i pszczelarskie. Kurs jest organizowany przez Szkołę CDS Lider w Buku, a zajęcia będą się odbywają się w obecnej chwili w Legnickim Polu, Głogowie, Kłodzku, Głubczycach i Charbielinie. (http://cds-lider.com.pl/)

Istnieje możliwość zorganizowania kursu w innej dodatkowej lokalizacji przy co najmniej 20 osobowej grupie. 

Ważne, kurs kończy się egzaminem państwowym w każdej z kwalifikacji, który odbędzie się w miesiącach styczeń/luty 2021 roku oraz czerwiec 2021 

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych wykładowców. 

Ważne !!!! –  szkoła dla osób które będą uczestniczyły w obu kwalifikacjach pszczelarskich oferuje możliwość przystąpienia do egzaminów z kwalifikacji Rolniczych (R3/R16) bez żadnych kosztów w kolejnej sesji egzaminacyjnej.

Jeżeli grupa jest mieszana zajęcia będą się odbywały przemiennie  1 weekend w miesiącu od piątku godz. 17, sobota od 9-20 ,  do niedzieli do godziny 13

Koszt kursu odpowiednio R04 (R03) to kwota 1500 zł plus 300 zł za egzamin z r17 (R16). 

Zapisy na adres email: cds.lider@o2.pl