Polityka Prywatności RODO

Seminarium na temat "Zapewnienie ciągłości gatunku pszczół Apis mellifera na terenie województwa zachodniopomorskiego"

Dnia . Opublikowano w Szkolenia

W dniu 14 października(niedziela) 2018 roku odbędzie się w Szczecinie Seminarium na temat "Zapewnienie ciągłości gatunku pszczół Apis mellifera na terenie województwa zachodniopomorskiego". Na seminarium przyjmujemy wszystkich chętnych.

Wykładowcami będą

1. dr hab. Paweł Chorbiński - choroby pszczół

2. dr hab. Zbigniew Kołtowski - pożytki pszczele

3. dr Jerzy Samborski - gospodarka pasieczna

Kurs zawodowy w zawodzie Pszczelarz

Dnia . Opublikowano w Szkolenia

 Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej w Tucholi ogłasza nabór na bezpłatny kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie Pszczelarz w zakresie kwalifikacji prowadzenie produkcji pszczelarskiej (rl.04). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szkolenie „Higiena w pasiece i choroby pszczół”

Dnia . Opublikowano w Szkolenia

W imieniu Prezesa Koła Pszczelarzy w Stargardzie Szczecińskim zapraszamy wszystkich pszczelarzy zrzeszonych i niezrzeszonych w koła na bezpłatne szkolenie „Higiena w pasiece i choroby pszczół”, które przeprowadzone będzie przez lekarza weterynarii Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Stargardzie Szczecińskim.

Szkolenie - "Gospodarka pasieczna w okresie od wiosny do jesieni"

Dnia . Opublikowano w Szkolenia

Zarząd Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie zaprasza członków związku do udziału w jednodniowym szkoleniu o tematyce: „Gospodarka pasieczna w okresie od wiosny do jesieni. Gospodarka w ulach jednościennych – prezentacja sprzętu wraz z pokazem praktycznych metod i technik pracy przy ulach”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

XXXII Ogólnopolskie Dni Pszczelarza w Babimoście

Dnia . Opublikowano w Szkolenia

Tegoroczne Ogólnopolskie Dni Pszczelarza odbędą się w dniach 5-7 września w Babimoście. W tym roku uroczystość ta uświetniona będzie licznymi występami artystycznymi, wystawami, a nawet próbą bicia rekordu Guinnessa. Zapraszamy do zapoznania się z programem.