Polityka Prywatności RODO

Strona główna

Zapytanie ofertowe na zakup węzy pszczelej

Dnia .

Zapytanie ofertowe na zakup węzy pszczelej w ramach projektu pn. „Poprawa warunków sanitarnych rodzin pszczelich na Pomorzu Zachodnim poprzez zakup węzy pszczelej” realizowanego w ramach zadania zleconego i finansowanego ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego 

INFORMACJA ZBIORCZA O ZAKWALIFIKOWANIU PSZCZELARZY DO PROJEKTU

Dnia .

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie w partnerstwie z Regionalnym Związkiem Pszczelarzy w Koszalinie i Rejonowym Zrzeszeniem Pszczelarzy w Gryficach informuje o zakwalifikowaniu pszczelarzy do  projektu pn. „Poprawa warunków sanitarnych rodzin pszczelich na Pomorzu Zachodnim poprzez zakup węzy pszczelej” w ramach zadania zleconego przez Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego. 

Informacja w zakresie projektu „Poprawa warunków sanitarnych rodzin pszczelich na Pomorzu Zachodnim poprzez zakup węzy pszczelej”

Dnia .

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie w partnerstwie z Regionalnym Związkiem Pszczelarzy w Koszalinie oraz Rejonowym Zrzeszeniem w Gryficach zawiadamiaże informacja o pszczelarzach zakwalifikowanych do projektu pn. „Poprawa warunków sanitarnych rodzin pszczelich na Pomorzu Zachodnim poprzez zakup węzy pszczelej” realizowanego w ramach zadania zleconego i finansowanego ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego zostanie upubliczniona do dnia 25 września 2019 roku z uwagi na trwającą jeszcze weryfikację złożonych deklaracji uczestnictwa. 

Zebranie Prezesów Kół

Dnia .

Zarząd WZP w Szczecinie informuje, że w dniu 03 września 2019 br. o godz 17,00 w budynku WZDZ (w siedzibie ) odbędzie się zebranie Prezesów Kół.

 

Zapraszamy Panów Prezesów.

Projekt „Poprawa warunków sanitarnych rodzin pszczelich na Pomorzu Zachodnim poprzez zakup węzy pszczelej"

Dnia .

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie
w partnerstwie z Regionalnym Związkiem Pszczelarzy w Koszalinie
oraz Rejonowym Zrzeszeniem w Gryficach

zaprasza

wszystkich pszczelarzy (zrzeszonych oraz niezrzeszonych w związkach pszczelarskich) z terenu województwa zachodniopomorskiego do udziału w projekcie pn. „ Poprawa warunków sanitarnych rodzin pszczelich na Pomorzu Zachodnim poprzez zakup węzy pszczelej” realizowanego w ramach zadania zleconego i finansowanego ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Konferencja z okazji „15-lecia Polski we Wspólnej Polityce Rolnej UE”

Dnia .

Informujemy, że w budynku Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Nauk Humanistycznych przy ul Krakowskiej 71-79 odbędzie się konferencja „15-lecie Polski we Wspólnej Polityce Rolnej UE”, na której to poruszone zostaną przez dr Jerzego Samborskiego zagadnienia związane z problemami i perspektywami rozwoju pszczelarstwa w Polsce i w Niemczech. Serdecznie zapraszamy.

Wielki Piątek - biuro nieczynne

Dnia .

Informujemy, że w Wielki Piątek 19.04.2019 roku biuro WZP jest nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Wojewódzkie Dni Pszczelarza w Kamieniu Pomorskim

Dnia .

Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło, członkowie Koła Pszczelarzy w Kamieniu Pomorskim oraz Zarząd WZP w Szczecinie serdecznie zapraszają wszystkich pszczelarzy, rolników, mieszkańców wsi oraz Kamienia Pomorskiego na Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz na Dożynki Gminne, które odbędą się w dniu 7 września o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim.

Od godziny 10:00 – 13:00 zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim na wykłady z okazji Wojewódzkich Dni Pszczelarzy.

Po wykładach serdecznie zapraszamy do udziału w korowodzie dożynkowym, który przejdzie spod Hali Widowiskowo-Sportowej na Stadion Miejski gdzie rozpoczną się obchody Święta Plonów polową mszą świętą o godzinie 14:00.

Wśród kolejnych punktów programu poza tradycyjnym ceremoniałem dożynkowym znajdzie się wiele innych ciekawych propozycji. Będą konkursy na najpiękniejszy wieniec i najbardziej okazały stół dożynkowy, występy artystyczne lokalnych zespołów, konkurencje sprawnościowe na wesoło.

W trakcie inmprezy przewidziane są atrakcje dla dzieci w postaci różnego rodzaju urządzeń dmuchanych do skakania, a dla wszystkich uczestników dobrze zaopatrzona część gastronomiczna.

Zebranie Prezesów Kół Pszczelarzy

Dnia .

Biuro WZP w Szczecinie informuje, że we wtorek 11.06.2019 o godzi 18:00 w budynku WZDZ odbędzie się zebranie Prezesów Kół Pszczelarzy. Zapraszamy