Kurs przygotowawczy do egzaminów na tytuł wykwalifikowanego pszczelarza i mistrza pszczelarza – 2011.

przez | 16 marca, 2011

Dobiegł końca organizowany przez Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie kurs przygotowawczy do egzaminów na tytuł wykwalifikowanego pszczelarza oraz mistrza pszczelarza. Podobnie jak w ubiegłych latach kursanci – pszczelarze, zdobywali wiedzę pod okiem wykwalifikowanej kadry wykładowców.

Termin egzaminów na kwalifikowanego pszczelarza to 2 kwietnia 2011 godz. 9.00 Katedra Zoologii i Pszczelnictwa ul. Judyma. Egzamin pisemny i praktyczny.
Termin składania dokumentów do dnia 25 marca 2011 w biurze WZP Szczecin

9 i 10 kwietnia 2011 odbędą się egzaminy na tytuł mistrza pszczelarza w Katedrze Zoologii i Pszczelnictwa ul. Judyma.
Termin składania dokumentów do 5 kwietnia 2011.

Dobiegł końca organizowany przez Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie kurs przygotowawczy do egzaminów na tytuł wykwalifikowanego pszczelarza oraz mistrza pszczelarza. Podobnie jak w ubiegłych latach kursanci – pszczelarze, zdobywali wiedzę pod okiem wykwalifikowanej kadry wykładowców. Pierwsza część kursu prowadzona była w zależności od omawianej tematyki przez wykładowców Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego – Panią dr hab. Bożenę Chudą-Mickiewicz prof. nzw. oraz Pana dr inż. Jerzego Samborskiego. Drugą część kursu poprowadzili: Jerzy Grabski, mgr inż. arch. Stefan Mikołajewski, lek. Teresa Wadas-Mikołajewska oraz dr Jaromir Palusiński.

Również w tym roku kurs został bardzo pozytywnie oceniony przez samych kursantów. Poruszano wiele ciekawych i frapujących tematów, przeprowadzono wiele interesujących dyskusji, rozmów o praktycznych zagadnieniach oraz o nowinkach w świecie pszczelarstwa.

Aktualnie kursanci po utrwaleniu zdobytej wiedzy przystąpią niebawem do egzaminów na tytuł zawodowy pszczelarz oraz tytuł mistrz pszczelarz.

Terminy egzaminów:

  • Egzamin na tytuł wykwalifikowanego pszczelarza:
    • Termin składania dokumentów do dnia 25 marca 2011 w biurze WZP Szczecin
    • Termin egzaminów na kwalifikowanego pszczelarza to 2 kwietnia 2011 godz. 9.00 Katedra Zoologii i Pszczelnictwa ul. Judyma. Egzamin pisemny i praktyczny.
  • Egzamin na tytuł mistrza pszczelarza:
    • Termin składania dokumentów do 5 kwietnia 2011.
    • 9 i 10 kwietnia 2011 odbędą się egzaminy na tytuł mistrza pszczelarza w Katedrze Zoologii i Pszczelnictwa ul. Judyma.

Przydatne informacje:

{phocagallery view=category|categoryid=10|limitstart=0|limitcount=19}