Konkurs fotograficzny „Pszczoła w obiektywie”

przez | 4 lipca, 2011

Specjalnie dla miłośników pszczelarstwa i fotografii przygotowaliśmy konkurs: PSZCZOŁA W OBIEKTYWIE. Zapraszamy do udziału zarówno początkujących fotografów, jak i pasjonatów oglądania świata w obiektywie.
Do wygrania 3 książki: „Miód. Dla zdrowia i urody” ufundowanymi przez Wydawnictwo RM.

Specjalnie dla miłośników pszczelarstwa i fotografii przygotowaliśmy konkurs: PSZCZOŁA W OBIEKTYWIE. Zapraszamy do udziału zarówno początkujących fotografów, jak i pasjonatów oglądania świata w obiektywie.
Do wygrania 3 ksiażki: „Miód. Dla zdrowia i urody” ufundowanymi przez Wydawnictwo RM.

Aby wziąć udział w konkursie należy na adres konkurs@pszczoly.szczecin.pl przesłać do dziesięciu zdjęć (maksymalna ilość) w rozmiarze do 5 MB każde, o tematyce: pszczoły, rośliny miododajne, pasieka.
(Zdjęcia mogą być spakowane w formatach kompresji ARJ, Zip, RAR, )

W mailu należy także zawrzeć:
– imię i nazwisko
– adres korespondencyjny

Konkurs trwa od 5 lipca 2011 do 25 sierpnia 2011 r.
Informacja o zwycięzcach zostanie opublikowana na łamach portalu www.pszczoly.szczecin.pl w ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu.

Biorąc udział w konkursie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu i akceptuje jego treść.

Aby zapoznać się z regulaminem kliknij tutaj.


INFORMACJA O NAGRODZIE W KONKURSIE

Detlef Mix
Miód dla zdrowia i urody

Miód to produkt naturalny stosowany od wieków jako lek w medycynie naturalnej. Świadectwa jego popularności znajdziemy już w starożytnym Egipcie, antycznej Grecji i dawnych Chinach. Ten specyfik wytwarzany przez pszczoły ma niezwykłe właściwości terapeutyczne. Pszczoły wytwarzają też inne substancje, z których każda – samodzielnie, czy w połączeniu z innymi składnikami – może wyzwolić w nas uzdrawiające siły.

Miód to skuteczne lekarstwo o wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na swe niespotykane właściwości powinien znaleźć się w każdej domowej apteczce – leczy skaleczenia, oparzenia, schorzenia stawów, przeziębienia, zapalenie oskrzeli, łagodzi też dolegliwości przewodu pokarmowego. Ponadto skutecznie zwalcza różne bakterie chorobotwórcze, działa przeciwzapalnie i wspomaga najrozmaitsze terapie.

W książce znajdziesz: niezbędne informacje o miodzie i innych produktach pszczelich, m.in. propolisie, mleczku i wosku pszczelim, omówienie poszczególnych rodzajów miodu (m.in. miodu manuka) i mechanizmów ich działania w procesie leczenia różnych chorób, opis różnych zastosowań miodu od A do Z, przykłady użycia miodu w leczeniu trapiących nas często dolegliwości i schorzeń oraz wiele receptur zaczerpniętych z medycyny naturalnej. Treść wzbogacają liczne kolorowe zdjęcia.

Wydawnictwo RM
ISBN 978-7243-838-6
Stron 192
Format 165×210
Oprawa broszurowa
Cena: 29,90 zł
www.rm.com.pl